SIEĆ SPRZEDAŻY


Zobacz więcej
Turniej szermierczy o szablę gen. Jerzego Ziętka - Katowice 2008

Po dwudziestu latach przerwy w Katowicach reaktywowano cieszący się w przeszłości dużą renomą turniej szermierczy o szablę gen. Jerzego Ziętka i Szpadę Górniczą. Walki toczono zarówno w szpadzie jak i w szabli. W pierwszej kategorii najlepszy okazał się Adam Skrodzki , który zwyciężył w finale swego partnera klubowego z AZS AWF Katowice Jakuba Ceranowicza 15:6.
Zobacz więcej
Bisset głównym sponsorem Polonii Bytom - 2008

Wspierając wysiłki Towarzystwa Miłośników Hokeja firma Bisset włączyła się w działania mające na celu odrodzenie dawnej świetności Bytomskiej drużyny hokejowej. Mamy nadzieję, że nasz skromny udział poprawi szanse drużyny, w przeważającej części złożonej z bardzo młodych zawodników, na osiągnięcie dobrych rezultatów w tegorocznym sezonie.
Zobacz więcej
GOLD WING 2008

W dniach 10-13 Lipca odbył się w Krakowie międzynarodowy zlot miłośników Hondy Gold Wing. Zlot został zorganizowany przez polski klub GWCPL, członka Europejskiej Federacji Gold Wing - GWEF. W zlocie uczestniczyli przedstawiciele 22-u krajów - prawie 350 motocykli. Był to już XII międzynarodowy zlot GL organizowany w Polsce.
Zobacz więcej
GALA BOKSERSKA 2008 - Tomasz Adamek kontra O'Neil Bell

Przy pełnej widowni w Katowickim "Spodku" odbyła się Gala Boksu Zawodowego, w trakcie której Tomasz Adamek starł się z Jamajczykiem O`Neilem Bellem o prawo walki z Mistrzem Świata federacji IBF. Adamek po pasjonującej walce wygrał przez TKO w siódmej rundzie. Piękną walkę stoczył również Damian Jonak w starciu z Francuzem Sebastienem Spenglerem.
Zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA 2008 - Górnik Zabrze - Groclin Grodzisk Wielkopolski

Górnik po dobrym meczu zremisował z Groclinem Grodzisk Wielkopolski 0:0. Wynik nie jest krzywdzący dla żadnej z drużyn - brakowało tylko bramek.
Zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA 2008 - Wielkie derby Metropolii Śląskiej

Przed Wielkimi Derbami Metropolii Śląskiej odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych zegarków ufundowanych przez naszą firmę oraz redakcję katowickiego Sportu dwóm wybitnym piłkarzom. Uhonorowani zostali: legendarny piłkarz Ruch Chorzów - Gerard Cieślik i Stanisław Oślizło - "ikona" Górnika Zabrze.
Zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA 2007 - Górnik Zabrze - Wisła Kraków

W niedzielę 2 grudnia na stadionie Górnika Zabrze przed meczem z Wisłą Kraków odbyło się uroczyste pożegnanie Krzysztofa Bukalskiego. W uznaniu zasług uhonorowaliśmy 17-krotnego reprezentanta Polski pamiątkowym zegarkiem z limitowanej serii sygnowanej Bisset for Górnik Zabrze.
Zobacz więcej
Tomasz Hajto otrzymał pamiątkowy zegarek

Tytuł "Piłkarza miesiąca sierpnia" przypadł w głosowaniu sms-owym Tomaszowi Hajto. Laureat otrzymał w nagrodę z rąk prezesa Ryszarda Szustera pamiątkowy zegarek. Zegarek to produkt szwajcarskiej firmy "BISSET" z limitowanej serii 100 sztuk z chronografem z logo Górnika Zabrze.
Zobacz więcej
JUDO 2007

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Bytomiu miały niezwykle uroczysty przebieg. Liczne występy zespołów tanecznych i Orkiestry Kopalni Miechowice stworzyły niezwykłą atmosferę !W trakcie Mistrzostw wręczyliśmy zegarki Bisset najlepszym zawodnikom sportów walki związanym z Bytomiem.
Zobacz więcej
ALPY 2007

W kolejnej alpejskiej wyprawie nasze zegarki znalazły się na wysokości przekraczającej 4000 metrów
(testowany zegarek - CHRONOGRAF BS 25040M). Tym razem wspięliśmy się na dwa alpejskie szczyty Dent d'Herens /4171m/
i Dent Blanche /4356m/ - klasyfikacja trudności Pd+ i AD.